Telefon: 52 321-58-28

 

 

 

 

 

Wizyta u optyka w czasach koronawirusa.

 

 

Studiooptyczne9 bierze udział w akcji MÓJ BEZPIECZNY SALON OPTYCZNY, w ramach której dbamy o Wasz wzrok w ten tak trudny czas!

 

Jeśli więc potrzebujesz pilnej konsultacji ze specjalistą, optometrystą , czy optykiem:

 

  • zadzwoń do nas 52 321 58 28, bądź 505 870 440
  • ustal przez telefon szczegóły i umów się na wizytę „jeden na jeden”
  • przyjdź do naszego salonu, gdzie w zgodny z zaleceniami sposób zadbamy o Twój wzrok.

 

 

Jak obecnie wygląda wizyta w u nas ? Oto zasady w czasach pandemii:

 

  • Pacjenci są przyjmowani w trybie indywidualnych wizyt ,preferujemy wizyty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Nasz salon optyczny w czasie wizyty umówionego pacjenta jest zamknięty dla innych osób zamierzających skorzystać z usług Studiaoptycznego9.
  • Zarówno pracownicy, jak i klienci salonu są zobowiązani do dezynfekcji rąk przed, w trakcie jak i po wizycie ( zapewniamy płyn do dezynfekcji ). Nasz pracownik przeprowadzi z Państwem krótki wywiad dotyczącego samopoczucia i jego ewentualnego kontaktu z osobami z grupy ryzyka (objętymi kwarantanną domową, hospitalizowanymi z powodu koronawirusa).
  • Nasz salon optyczny jest regularnie poddawany dezynfekcji, w szczególności po każdej wizycie pacjenta (dotyczy wszystkich aparatów, urządzeń, instrumentów, przedmiotów, ), zapewniamy Państwu również dostęp do rękawiczek jednorazowych, maseczek i płynu do dezynfekcji. Gwarantujemy również możliwość umycia rąk ciepłą wodą z mydłem.
  • Dołożymy wszelkich starań aby podczas obsługi Państwa w naszym salonie optycznym zachować jak największą możliwą odległość, zarówno podczas doboru opraw okularowych, doboru szkieł korekcyjnych i podczas badania wzroku. Zachęcamy również do wykonywania płatności bezgotówkowych z użyciem kart czy też telefonów.

 

Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na wizytę w Studiooptyczne9 z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa!

 

ul. Gdańska 9 - Bydgoszcz - telefon: 52 321-58-28

Autoryzowany partner